איך לתקשר טוב יותר?

חזרה

איך לתקשר טוב יותר? פניתי אל ההדרכה שלי בשאלה הזו, והם כדרכם, ענו בתשובה ארוכה ומנומקת…

למעוניינים להאזין לתקשור

מי שמעדיף לקרוא – הרי התמלול, והוא פותח בשאלה שלי:

השאלה שלי קשורה ליכולת של בני האדם, ושלי אישית, לקבל מסרים מכם ולפתח את היכולת כך שהמסרים האלו יעברו התמרה לאופן מילולי ויעלו לרמת המודעות שלי בצורה המיטבית הגבוהה ביותר האפשרית.

שמוליק יקירנו,
כן, לגבי "שמוליק יקירנו" קודם כל. נשמע קלישאה, נכון? נשמע כמו מילה שאין לה משמעות מאחוריה (פעם אמרתי זאת למישהו, והם כנראה רשמו לפניהם…). אבל היא באמת כורכת בתוכה את מה שאנחנו חושבים. המפגש שלנו עם בני אדם הוא מפגש מלא אהבה ושמחה, ואם המילה הזו "יקירנו" היא לא המילה המתאימה לך, הרי זה משום שההתמרה שלך, לא מעבירה את מלוא הרגשות והעצמה כפי שאנו מעבירים אותה אליך. ייתכן ששמעת את המילה "יקירנו" אצל מתקשרים אחרים, וזו באמת לא בהכרח המילה הנכונה למה שאנו חשים. אנו שמחים למפגש. אם נאמר לך "ברוך תהיה", יהיה לך נעים יותר לשמוע? אם נאמר לך "שמוליק כמה אנו שמחים למפגש הפעם״, האם זה יהיה לך נעים יותר? ברצוננו לומר שבכל מפגש שלנו, ישויות, נשמות, ישויות שאינן מתממשות, מלאכים, בכל מפגש כזה שלנו עם בני אנוש, אנו קודם כל רוצים להביע בפניו את השמחה הגדולה שאנו חשים בעצם המפגש ובעצם היכולת שלנו להעביר מידעים, מסרים, ואנו מעבירים לך תבנית של שמחה ושל אהבה ואתה, במוחך אתה, מתרגם זאת למילים הנכונות הנשמעות לך כמתאימות. ובכן, מבחינתו, כל עוד אתה מבין שזו התחושה שלנו, והנה אתה מרגיש את זה עכשיו טוב… (שמוליק: אהמממממ) הנה, אם אתה מרגיש כך, אז אין צורך להכביר מילים. אם אתה רוצה, כשאתה מופיע מול אחרים, להביע את זה על מנת שגם הם ירגישו כך, אתה מוזמן לבחור באיזו מילה או משפט שתרצה.

ולשאלתך.
המידע שנמסר לך בזמנו על ידי קריון, נכון ומדויק. ישנם שדות שבאים מהתחום הרב ממדי, שדות שאין טעם אפילו שננסה להסביר אותם, ובכל מקרה, לא לך – כי רמת המתמטיקה שלך אינה מספיק גבוהה, ואנו יכולים, כפי שאתה טוב יודע, היא, מתמטיקה, היא הבסיס המשותף, יכולנו להביע את משמעות השדות במשוואה, ואולי נעשה זאת יום אחד, אבל גם המשוואה הזו כוללת בתוכה ארגומנטים ומשתנים וקבועים שלא יכולים לומר למי שלא חי את רב הממד – כלום. פשוט כלום. הגישה הזו שלך שאתה רוצה לפגוש מדען, מתמטיקאי, שינסה לבנות תבניות כאלה היא נכונה. כשתעשה זאת, הוא יכול להסביר לך, במילותיך אתה, מה הם השדות האפשריים הקיימים בעולמות של רב ממד. ואז, כשלה יהיו שמות לדברים האלה, ותבין את הרוחב ואת היכולות ולו גם באופן תיאורטי לחלוטין נוכל לקדם את השפה והשיחה לרמה שונה לחלוטין. כעת איננו יודעים אפילו לומר לך משוואה שיש בה שיטות מתמטיות שאינך מבין, ושיש בה מקדמים שאינך מכיר, ולא אף אחד על פני כדור הארץ שלכם היום, כי אתם לא חיים את עולם הרב ממד, כך שמבחינתנו, יכול לעכשיו, לרגע זה, הדרך היחידה שבה אתה אמור לקבל ולצערנו בשלב זה, להסתפק, היא שאתה מוקף בשדות של רב ממד כמו כולנו. חלק מהשדות האלה הם אם לומר זאת בשפה שלכם, פאקטים של מידע, הכוללים בתוכם קוד שיש צורך לפענח אותו ולהתמיר אותו.
מבחינתכם, המשמעות של הקוד הזה היא שהגוף הביולוגי שלכם יגיב, שהנוירונים במוח יגיבו, ואז תיווצר פעולה פיזית ביולוגית שמשמעותה מילים. ראית את זה במקומות שחיפשת, שבהקשר זה ידועות שתי הבלוטות – האצטרובל וההיפותלמוס. אבל זה הרבה מעבר מזה. למעשה, כל תא ותא יש בו את האלמנטים הייחודיים הספציפיים למטרות פעילותו וחיותו, אלמנטים שקולטים ומבינים את האנרגיה. זו בעצם מהות היות הנשמה והנפש בגוף, גם בגוף החיידק. היכולות להבין את השדה שיפעילו אותו כאוטומט, מה שאתם קוראים "חי". ככל שהגוף גדול יותר, מפותח יותר, מתקדם יותר, השילוב מחייב רמות גבוהות יותר, וכמו שנכון כתבת בספרך ("נסעתי בזמן תיכף אשוב", ש.ר) – ברמה הבסיסית ביותר זו הנפש, שהיא כאילו המנגנון שמפעיל, האוטומט, ישנה הרוח וישנה הנשמה.
ואתה שמוליק, מבקש כעת שנוכל למצוא את הדרך, להציע לך את הדרך, שבה אותם חיישנים, סנסורים, בראשך ומוחך, יהיו מסוגלים להגיב לשדות האלה בצורה מהירה יותר, קלה יותר, וחשוב יותר – מדוייקת יותר. עליך, בצד הפיזי למצוא את הדרך איך עושים את זה. זו הרי שאלתך.
הדרך המקובלת הידועה והנכונה תמיד, היא המדיטציה. אך יש שיטות נוספות, שונות ורבות הקיימות בעולם, אתה למשל חווה התרחבות והיא נכונה ומדויקת לך, הרפית הגוף חשובה לא פחות, בטח שבתחילת הדרך. אבל הדרך הנכונה ביותר היא התרגול.
אנו מדברים פה על אלמנטים שנבנים ומתפתחים. ככל שאתה מתחיל זאת בגיל מאוחר יותר, הגוף הביולוגי מגיב לאט יותר. זוהי עובדה, זהו הכלי, איך אתם אומרים? זה מה שיש.
לכן, אין דרך חוץ מאשר מדיטציה, תחושת ריחוף, תחושת ניתוק, תחושה של תקשור חופשי יומיומי, אתה שמוליק, לא מתקשר איתנו מספיק. אתה לא מתקשר איתנו מספיק. ככל שתעשה זאת יותר, ככל שתקליט ותאזין אחר כך, ככל שתעשה זאת יותר, כך יכולותיך יתפתחו, חשוב על עצמך לפני זמן – לפני שלוש שנים, לפני ארבע, חמש שנים, חשוב על אותה פעם לפני חמש עשרה שנים כשאתה ארתור ז"ל "היה" אצלך באותו, חשוב על הפעמים שסבך "הגיע" אליך. לא ידעת כיצד, ואיך ומה. פשוט הגוף הגיב – וידעת. חשוב על אותו ערב מכונן בחייך שכשאיריס, כשנשמתה של איריס באה – פשוט ידעת. לא יכולת לדבר איתה, לא יכולת לשאול אותה שאלות, יכולת רק לספר. הדבר היחיד שהגוף שלך יכול היה בשלב הזה להביע הוא את ה י ד י ע ה, כמו שידעת שסבא איתך, כמו שידעת שארתור איתך, כך ידעת שאיריס איתך אך לא מעבר לזה. כמה זמן חיפשת וניסית להגדיל, להתקדם, עש שטיפין טיפין, לאט לאט, לאט לאט התחלת לקבל מידעים, התחלת לקבל חזיונות, התחלת פתאום לדעת, לחוש, לשמוע – ת ר ג ו ל. זו מילת המפתח. תרגול, תרגול ועוד פעם תרגול.
לפעמים תחשוב שזה לא עובד, אבל דע לך שאנחנו משתתפים פעילים בלימודים שלכם ובתרגולים שלכם. ולכן תיכנס יותר ויותר לתקשורים איתנו. הרבה, הרבה, יותר "חזק" ויותר עמוק. אתה שמוליק, כעת, ברגע זה ממש, אתה חש שאתה נמצא מאוד עמוק – זה לא בגלל שאנחנו עשינו את זה, זה בגלל שהמוח שלך עובר כעת פאזה, כי אתה מדבר, כי אתה בתקשור והמוח שלך מתרגל לאט לאט למצב יותר. ככל שתעשה את זה יותר, המוח יהיה מסוגל להשאר במצב זה ולא לסגת למצבו הקודם. ככל שהמרווחים בין התקשורים השונים יהיה קטן יותר, כך "הנסיגה" של המוח אל מצבו המקורי, הנורמלי, הרגיל, הביולוגי של הגוף הפיזי, כך הנסיגה הזו – תואט והיא תהיה קטנה יותר. במצטבר, נקודת המוצא של כל תקשור, יחסית לקודם לו, תהיה גבוהה יותר. ואט אט תוכל להגיע למקומות מאוד גבוהים.
אנו כבר אומרים, תהיה נקודת על. נקודת מקסימום, נקודה מרבית. נקודה זו שונה מאדם לאדם על פי "טיב החומר" בהשאלה. כל אדם שונה מרעהו, כל אחד ויכולותיו הוא, הנובעות מהביולוגיה של גופו, מתוך הגנטיקה, מתוך המון משתנים, חלקם מולדים, חלקם נרכשים אבל הם קבועים. כל אחד, יכול להגיע למקסימום שונה.
כן, יש אנשים שהמקסימום שלהם הוא כל כך נמוך, שהם כלל לא מצליחים לתקשר. כל אלה, מספרם ילך ויקטן עם השינוי ב DNA שקורה כעת בגוף שלכם. בדורות הבאים מספר המתקשרים המולדים יהיה גבוה הרבה יותר, מספר המתקשרים שיגיעו מתוך למידה יהיה גבוה הרבה יותר, והגג – יעלה הרבה יותר גבוה.

שא ברכה,
אל רבים

חזרה

One thought on “איך לתקשר טוב יותר?

  1. ערב טוב
    ממש מעניין לנכון….
    תודה ששיתפת
    שאלתי היא איזה מדיטציה אתה עושה על מנת לתקשר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *