סיפורה של נשמה

הספר מחכה לכם בחנויות הספרים, באתר של הוצאת "מרקם" ובפורמט דיגיטלי באתר "עברית או ישירות ממני בטלפון וב-"צור קשר"

מתוף הדף האחורי של הספר:

בוקר אחד קמתי כששאלה מהדהדת בראשי, ״אם לנשמה היה פה, מה הייתה אומרת?״ לא הספיק לרדת ערב וכבר ״הוכתב״ לי פרק ראשון מני רבים.

לראשונה בספרות הרוחנית מוצג לקוראים ספר המתאר מסלול חיים שלם של נשמה מרגע היווצרותה, דרך גלגוליה הפיזיים, שהותה בעולם שמעבר ועד היום – וכל זאת מתוך נקודת מבטה. סיפורה של נשמה עשיר בידע מרתק על חוויית הקיום בעולמות נסתרים ועל גלגולי חיים משמעותיים ושיעוריהם השונים.

הנשמה מתארת את קורותיה מאז אותו רגע מופלא שבו זוקקה מתוך אור הבריאה ועד להופעתה על בימת עולם החומר בגלגולה הראשון בתקופת האדם הקדמון. היא מספרת על מסעה והתפתחותה במהלך 17 אלף שנות ארץ, על תהליך התפתחות החברה האנושית ואף על תכנית הבריאה עצמה. היא מתארת את הדרך שבה התפתחה מנשמה צעירה עד הפיכתה למדריכה גבוהה לנשמות אחרות, את מהות הקיום הרוחני, סיבת הקיום הפיזי, הקשרים בין הישויות הגבוהות, השיעורים והתיקונים שרצתה לחוות בגלגולים השונים ואת ההכנות הנעשות לקראתם.

בתקופות חייה השונות אנו פוגשים דמויות מרתקות כמו צייד בשבט קדמון, שמאנית, לוחם אכזר, פילוסופים יווניים, סופרת פמיניסטית ועוד, דמויות השופכות אור על עידנים דרכם עברה האנושות, ותוך כך דנה הנשמה בשאלות יסודיות כמו מהות הרוע ומדוע הוא קיים, כיצד מתמודד האינדיבידואל עם השגת ייעודו הנסתר ממנו, מה קורה כש״מתים״ ומה צופן העתיד לאנושות.

זהו ספרי השני. ספרי הקודם "נסעתי בזמן, תיכף אשוב" (הוצאת מרקם, 2016), מתאר את המעבר שעשיתי מאיש עולם המדע אל עולם הרוח, המהפך למתקשר ולמטפל, ודן בחיבור בין פיזיקה לרוחניות.

למעבר אל הספר נסעתי בזמן, תיכף אשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *