נסעתי בזמן, תיכף אשוב

הספר מחכה לכם בחנויות הספרים, באתר של הוצאת "מרקם" ובפורמט דיגיטלי באתר "עברית או ישירות ממני בטלפון וב-"צור קשר"

מתוך הדף האחורי של הספר:

1. אני יודע
2. אני יודע שאני לא יודע
3. אני לא יודע מה אני לא יודע – עד שאני יודע

שמי שמוליק רפאלי, ולאחר מות אהובתי ממחלה קשה, מצאתי את עצמי מתמודד עם השאלה, "זהו? זה מה שיש? ככה זה נגמר? נשיקה, ביי, ובּוֹר אין סופי?"

"לא ייתכן" אמרתי לעצמי ויצאתי למסע שלימים ירחיב את הבנתי ותודעתי ממה שאני מכיר אל מה שקיים גם אם איני מכיר. מ-"מה שאני יודע", ל-"מה שאני יודע שאינני יודע".

ספר מרגש וסוחף העוסק, תוך חשיפה אישית ורגשית אמיצה בשאלה אם קיימים חיים אחרי החיים וכמה אנחנו מבינים או לא את סביבתנו הקרובה אך הנסתרת.

המחבר, איש עולם המדעים שדחה כל "עובדה" על מה שמעבר לקיומנו, מתמודד באומץ מול עובדות חסרות הסבר ומשתף את הקוראים במחוזותיהם המוכרים של הפיזיקה – ובאלו הנסתרים. במסעו האישי הוא נפגש עם מתקשרים ומרפאים, תוך שהוא מנסה להבין באמצעות המדע את הגילויים המסעירים בחייו. הוא מגלה שאכן – יש משהו שהוא מעבר לנו, שיש עולם של קיום מעבר למוות, ושעולמנו המוכר אינו אלא רק חלק ממשהו גדול יותר, שעדיין אינו מוכר למדע, אך בהחלט קיים.

זהו מסע לאורך ציר הזמן וגם לעבר ממדים שהתודעה האנושית מתקשה לתפוס, אך יותר מכל, זהו מסע מרגש של אדם אל תוך עצמו.

הספר שיצא לאור בשנת 2016 בהוצאת "מרקם" ניתן לרכישה בהוצאה ובחנויות הספרים.

למעבר אל הספר סיפורה של נשמה

2 תגובות בנושא “נסעתי בזמן, תיכף אשוב

  1. קראתי. ספר חובה לכל מי שיש לו ספק. ספר מנחם למי שאבל על מות יקירו. כתוב בצורה רהוטה ומרתקת. ומעבר לכל עצם העובדה ששמוליק איש מן הישוב ,שהיה רחוק מהעולם הרוחני עבר מסע שכזה ,נותן לנו תובנות נפלאותעל הנשמות של יקירנו והעולם שמעבר. ממליצה בחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *