אנשי הפליאדות ולמוריה

אנשי הפליאדות ולמוריה

אני פונה אל ההדרכה הגבוהה שלי, ובאמצעותכם אני מבקש לזמן ישות שהגיעה אלינו מהפליאדות. אני מבקש לשמוע מהם את סיפור החניכה וההזרעה שביצעו כאן, אצלנו, ואודה להם אם גם יוסיפו ויאמרו דברים שאני מבין ובדברים שאינני מבין, בתהליכים שהיו כאן.

שמוליק, תודה לך על שזימנת אותנו. זו בטח תחושה מוזרה מול ישות "השייכת" לכוכב אחר ונמצאת פה.

מבחינתך, מבחינת הזן האנושי – אנחנו כאן עוד בטרם ההיסטוריה, מזה עשרות אלפי שנים, אך מבחינתנו אין לכך משמעות. אנחנו פה כשם שאתם תהיו בעתיד בכוכבים אחרים.

היסטוריית החיים בכוכב הבית שלנו במערכת כימה, זו המוכרת לך כפליאדות, שונה הייתה מזו שלכם, כאן בכדור הארץ. היסטוריית החיים שלנו בפליאדות, מרגע תחילת החיים עד למעבר לתודעה נטולת גוף, להוויה של רב ממד, הייתה קצרה, קצרה מאוד יחסית לזו של האנושות כאן. התהליך שם היה הרבה יותר מהיר, התהליך היה שונה, החיים שלנו היו שונים, אנחנו הגענו להישגים מהר מאוד, והסיבה העיקרית היא שאצלנו חופש הבחירה לא היה קיים כמו אצלכם, ובשלב מוקדם מאוד כבר היינו "מחוברים", ולכן היכולות והטכנולוגיה התפתחו בקצב מהיר וההבנה שלנו את רב הממד הגיעה בשלב מוקדם. והתהליך שלקח מיום הופעת החיים ועד שסיימנו אותו היה בן מיליונים בודדים של שנים. והיום אנחנו כאן. כיום, אין בכוכב האם שלנו חברה חיה, ביולוגית ובעלת DNA.

כיום אנו כאן ואנחנו עסוקים היום בתזוזה ובשינוי הגדול שהכדור עובר. זה חלק מתוך התהליך שאנחנו מבצעים וחלק מתוך התהליך שבו אנו מורידים אליכם אנרגיה חדשה, מטעינים אתכם בשדות הנושאים מידע מקודד, מידע היוצר את דור האנוש החדש, וכפי שאמרת אתה עם חיוך – את הגרסה המתקדמת והמשופרת של האדם.

זהו רק עוד שלב אחד בתהליך. זהו שלב קשה ומסובך בגלל זכות הבחירה שלכם. גם אם ה DNA שלכם משתנה, עדיין זכות ההחלטה אצלכם, ויש מספיק גורמים בכדור הארץ שמעכבים והוויכוח הקיים בין האנרגיות החדשות והקיימות – מאט את הקצב ומשפיע על התהליך, והשינוי איטי. בתהליך זה, בשינוי זה יהיו גם שלבים נוספים ולאחריו תהיה קפיצה נוספת, שתיים או יותר – קפיצות שבהם המוח האנושי ייפתח, היכולות שלכם יתפתחו, הביולוגיה שלכם תשתנה עד לרגע בו תהיו מחוברים לרב ממד ותוכלו לוותר על הגוף הפיזי ולהפוך למה שאנחנו נהיינו – תודעות.

אתה מדבר כעת עם תודעה שמקורה בפליאדות. זו תודעה חופשית. הנעה בכל היקום. הן בחלקיו המזוהים לכם מעצם היותם תלת-ממד, אך גם ביקום רב הממד אותו אינכם מכירים. לא כולנו כאן. חלק מאתנו נמצאים במקומות אחרים ואין זה הזמן להרחיב על כך. אנו הופענו בכדור הארץ, בשלב שבו כבר לא הייתם קופי אדם, אני חייב לתקן. מעולם לא הייתם קופי אדם. זו טעות של המדענים ואתם תגלו אותה עם הזמן. אתם גזע ייחודי, עצמאי, גזע אנושי, בו אנו טיפלנו. אתה מכיר את הסיפור על למוריה. אבל למוריה היא רק חלק מהעניין. האנשים הראשונים נושאי האינטליגנציה המוכרת לכם, הוזרעו וטופלו באזורים שונים ורבים של כדור הארץ, באפריקה באירופה באמריקה ובכל מקום בו היו חיים אנושיים. אולם במקומות השונים, המרוחקים והנפרדים התפתחה תרבות שונה. הגוף היה שונה. המזון היה שונה, האקלים היה שונה, אולם בכולם חל שינוי אחד משמעותי מאוד – בכולכם הגיעה תודעה אנושית המשותפת לכל יצורי האנוש בעולם. ועל תבלבל בין ההתפתחות התרבותית לבין היכולת התודעתית. היכולת התודעתית זהה בכל העולם. כל העולם הוזרע.

מעשית ריכזנו את פעולתנו במקומות מאוד מסוימים, אזורים אותם אתם מזהים כיום כ-"שערי אנרגיה" שבהם לכאורה יש ממשק חזק בין הישויות שהגיעו לכאן מהפליאדות, לביניכם. את פיזור השערים – שער בירושלים, שער במקסיקו, שער בפרו, שער בצפון אירופה, שער בהודו, שער באפריקה ויש עוד. עשינו זאת לצורך הכנת תשתית למרכזים תרבותיים שונים.

אנחנו היינו אלה שיצרו את החיבור אל הנשמה. לא אל הנפש, לא אל הרוח אלא אל הנשמה הייחודית. אמנם, האדם באשר הוא אדם, אדם הוא אך הוויכוחים בין בני האדם הם חלק מתוך התהליך, חלק מתוך ה"חניכה" המכוון. נתנו לכם חופש בחירה מוחלט. עם קצת פלפל של תחרות על מנת להתקדם. התחרות הגיעה למקומות, שמבחינת זווית הראייה האנושית, הם קשים ומכאיבים. מלחמה, מלחמה לעל כלכלה, מלחמה על אוכל ומים, מלחמה על טריטוריה, מלחמות הדת, אהבה שיצרה קנאה, שהביאה עמה שנאה, אבל אלו אפשרו לעשות את מה שכל כך רצינו לעשות – לשנות כך שתתפחו עצמאית ותגיעו ליכולות גבוהות במיוחד. כדור הארץ הוא פלנטה חריגה מבחינת כל מה שיש בגלקסיה. כדור הארץ נבנה שונה, יש בכם ייחודיות, יש בכם משהו שאמנם אינכם יכולים להתגאות בו כי לא אתם יצרתם אותו אך אתם יכולים לכבד אותו. יש כאן אצלכם ייחודיות.

קריון אומר שכיום, חצי אחוז מאוכלוסיית האדם הם אנשי אור, אך אנו כבר מזריעים את הדור הבא. והדור הבא יהיה באחוזים הרבה יותר גדולים ועל כן קפיצת הדרך האנושית תהיה גבוהה וגדולה הרבה יותר.

אתה שואל לשמי, אך הוא קשה לך לביטוי. הוא מזכיר שמות כמו מהאגדות של טולקין, אך מה זה משנה? אני ישות שמגיעה לחנוך את האנושות ואני אוהב את האנושות. אני יכול לומר בשמחה ובסיפוק שעשינו עבודה טובה. בעולם הרוחני, בצדו השני של הפרגוד, אוהבים אתכם ויודעים שעבודתנו עד כה, נעשתה כהלכה.

אתה מוזמן תמיד לקרוא לי ולשאול שאלות הנוגעות לתפקידים להתפתחות ולהיסטוריה.

תודה שהזמנת אותנו, ברוך תהיה.

7 תגובות בנושא “אנשי הפליאדות ולמוריה

  • היי שרה,
   לא הבנתי. "אמרו"? מי אמר? קיבלת דרך ההדרכה, או אולי מישהו שקיבל עבורך?
   גם לא הבנתי את המספר שכתבת. האם זה תאריך או סוג של מסר מספרי שאינך מבינה?
   למיטב ידיעתי הישויות מהפליאדות לא מתממשות ומתגלגלות בגוף אדם. אבל אולי כן? רב הנסתר על הגלוי…

 1. מדהים! תודה!

  האם יש קשר של הפליאדות למיתולוגיה היוונית?
  האם אכן באנו לכאן בכדי הרחיב את היקום?
  האם הפליאדות הם המדריכים רוחניים שלנו?
  מה הכוונה ה"זריעו"? הטעימו תודעה גבוה שחיברה אותנו לנשמה או קיימה יחסי מים עם המין האנושי?

   • הישויות שהגיעו לכדור הארץ מהפליאדות באו במטרה לקיים פה אנושות.
    אין לנו ממצאים הסטוריים לוודא מה קרה כאן. האם שינו את ה- DNA? האם יצרו תנאי חיים מסויימים והשאירו לאבולוציה לעבוד? אולי שיטות אחרות שאין אנו מודעים להם?
    אנו איננו יודעים. כאשר הישות 'קריון' העבירה מסרים על הפליאודת (באמצעות לי קרול) היא השתמשה במונח seed ואני חשבתי שנכון יהיה להשתמש במונח הזו במשמעותו הרחבה ביותר.
    בספר בראשית מוזכרים "בני האלוהים" (פרק ו' פסוק ד'):
    "ויראו בני האלהים את בנות האדם כי טבת הנה ויקחו להם נשים מכל אשר בחרו". האם יש כאן עדות עתיקה לסיפור עתיק יותר? מי יודע…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *