הפחד

חזרה

והעיקר, והעיקר – לא לפחד כלל!

במפגש רוחני של העצמה ומסרים שנערך אצלי בבית, קיבלה סיגלית כהן את המסר הבא על משמעות הפחד בהתפתחותנו הרוחנית, ועל החשיבות הגדולה שבהתגברות עליו:

ערב טוב וברוכים הבאים אנשי אור ותיקים ומצטרפים חדשים, אנו שמחים להרחיב את המשפחה הנפלאה. שמוליק יקירנו תודה רבה על היזמה המבורכת ועל הקמת הקבוצה. יחד עם זאת עלינו לציין שהיינו שמחים לראות עוד אנשים ליד הנשים ולא רק נשים. סיגלית יקרה אנו מודים לך שסוף סוף הואלת בטובך לפתוח את פיך ולאפשר לנו לדבר מגרונך. אתם מבינים כשבחרנו את הנושא המרכזי לערב זה לא יכולנו לבחור אחרת מלבקש מסיגלית לדבר.
רצינו לדבר על פחד, את הפחד אנו נחלק לשניים: אותו פחד ביולוגי שמצוי במערכת הלימבית להגן עלינו מפני סכנה ממשית ונקרא לו "הפחד הטוב", ואל מולו הפחד האשלייתי התוצאתי שמקורו באירועים שלא באמת קרו, אלא באו מטראומות כאלה ואחרות מגלגול זה ומגלגולים אחרים. וזהו רבותי הפחד שרוב הזמן משתק אותנו מלהתקדם ומלממש ומלהגיע לייעודנו.
אנו רוצים בערב זה להגיד, שפחד זה ששולט בנו היום, סופו שייעלם מהעולם שכן הנכם יודעים, ה-DNA של המין האנושי עובר שינויים רבים, ובני הדור הצעיר כבר הולכים ומתפתחים ובאים עם שינויים. הם יהיו יותר מחוברים ויְתַּקשרו באופן טבעי, ולפיכך את הפחד וחוסר הידיעה נחליף בידיעה, ולכן לא יהיה לו מקום.
פחד זה שמצוי גם בגלגולים קודמים, ונמצא עמוק בספריה האקאשית שלנו יהיה נגיש באופן מידי לבני הדור הצעיר, עד שנגיע ליום בו ייעלם לגמרי ולא נזדקק לו, כי כל שאלה שנשאל וכל דבר שנרתע ממנו, יקבל תשובה מיידית ולא יהיה לו מקום.
אבל אתם יקירינו, לא שם עדיין, ואתם נושאים אתכם את המבנה הישן של ה DNA ולכן, מה שלא עשה הטבע אצלנו, תצטרכו לעשות בעבודה.
כמו שאתם יודעים, האנרגיות של כדור הארץ משתנות, ואנו זקוקים לכם אנשי האור כמגדלורים באפילה. אבל, אתם לא תוכלו להאיר את העולם כל עוד אתם נושאים את אנרגית הפחד הדחוסה והחשוכה. ולכן עליכם לעשות הכל להפיג את הפחדים, וככל שתתקדמו רוחנית, והתודעה שלכם תתחלף, כך תתפוגג האפילה מכם והפחד ייעלם.
שמוליק יקירנו, לא לשווא שמעת השבוע את המסר של קריון על סדרי עדיפויות באקאשה. זוהי טכניקה שיש ליישם אותה וללמוד אותה.
גם אתם, כשתחזרו לפה בגלגולים הבאים שלכם, תחזרו עם מבנה DNA חדש ותהיו מתוחכמים יותר, אבל כרגע, בשביל לצרף עוד אנשים נוספים, עליכם לעשות את העבודה. בסופו של דבר כדור הארץ יגיע לאותו חיזיון שסיגלית ראתה בתחילת השבוע – לכדור מואר שרק אנשים בעלי תודעה רוחנית גבוהה ואנרגית אור ואהבה – יהיו בכדור. האנרגיה האפלה תיעלם, ורק אנשי האור יהיו בכדור.
אוהבים אותכם ומאחלים לכם ערב שכולו הנאה,
אָלֶף רני והמועצה

חזרה

2 תגובות בנושא “הפחד

 1. האם שחזור בטפול גלגולים מסוגל לעזור להסיר תקיעות במערכת יחסים עם בתי הבכורה.
  והאם אפשר לעשות את הטפול דרך הטלפון.?.

  • היי אבון,
   תקיעות במערכת יחסים יכולה לנבוע מגורמים רבים, ולאו דווקא מתוך אירוע/ים בחיים קודמים. אחת ממטרות הטיפול היא לבדוק בדיוק את זה.
   אם מסתבר שכן – אפשר בהחלט לעזור.
   הדרך שלי לבצע שחזור גלגולים היא בפגישה פרונטלית, אבל יש לי חבר, שהוא משחזר גלגולים מקצועי שעושה זאת בהצלחה רבה גם בטלפון.
   אם את מעוניינת, אשלח לך את הפרטים שלו.
   שמוליק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *