שימוש במטוטלת

חזרה

שימושי המטוטלת

מיומנות בעבודה עם המטוטלת פותחת ערוצים רבים. ניתן להתייעץ בה לבדיקת התאמה זוגית, לנושאים של עבודה וקריירה, לאבחון סוגי מזון מתאימים ועוד. בהמשך דף זה, תמצאו שיטות לאיתור חורים וחסימות בהילה, ושיטת אבחון ראשונית לכרומותרפיה.

לוח מטוטלת

יש כאלה המשתמשים במטוטלת ככלי חילופי לסיאנס ומשתמשים לצורך כך ב"לוח מטוטלת". מקובל להשתמש בשני סוגי מטוטלת – לוח לתשובות כן/לא/אולי/לא יודע ולוח מורכב הכולל אותיות, שמאפשר לביצוע סיאנס מלא באמצעות המטוטלת.

יש לזכור כי המטוטלת אינה אלא כלי עזר למתקשר. יש להתייחס בכבוד לנשמות אליהן אנו פונים, ובשימוש זה של המטוטלת יש משום זילות ופגיעה, ואין הוא מומלץ!!


  

איתור קרעים וחסימות בהילה

שיטה יעילה לאיתור חסימות וחורים בהילה מופיעה בספרו "מטוטלת – מדריך מעשי" של ג'ארד או'קיף (הוצאת אסטרולוגיה).

כמו בכל שימוש במטוטלת, עלינו להתחיל בהכנה עצמית.

  • קח כמה נשימות, התרוקן ממחשבות והקפד לשאול: "אני מעוניין לבדוק חסימות וקרעים בהילה של המטופל, האם אני יכול לעשות זאת? האם מותר לי לעשות זאת? האם אני מוכן לשם כך?"

כעת, בקש מהמטופל לשכב בנוחות על בטנו, והחל בבדיקה:

  • החזק את המטוטלת בידך האחת, ואת ידך השנייה הנח על עורפו (חוליית הצוואר השביעית C7)
  • העבר את המטוטלת באטיות לאורך כל עמוד השדרה, חוליה אחר חוליה, עד לחוליית עצם הזנב (אפשר גם בכיוון ההפוך – מעצם הזנב עד העורף).

כל עוד המצב תקין, המטוטלת תישאר במצב המנוחה שלה. במקומות בהם קיימת בעיה והמצב שם אינו תקין – המטוטלת תתחיל לנוע. תנועתה יכולה להיות אקראית (לא כמו בעת שהיא מגיבה לשאלותכם). תנועת המטוטלת היא סימן לחור בהילה באזור זה של עמוד השדרה. המשך בתנועה לאורך עמוד השדרה, המטוטלת תמשיך בתנועתה עד שתגיע למקום סוף החור או החסימה, ואז תחזור למצב המנוחה – תנוחת החיפוש.

את הפגמים שבהילה ובחסימות ניתן לתקן על ידי רייקי – כמו למשל בשיטת Byosen.

חזרה