שומר הנשמה

חזרה

שומר הנשמה הוא סוג ייחודי של מדריך רוח. המונח מדריך רוח מתייחס לקטגוריה כללית של ישויות – נשמות, מלאכים או הוויות אחרות. בתוך אלה, המלאכים השומרים הם ישויות גבוהות בעלות רטט גבוה מאוד המגיעות אלינו כביטוי ישיר למחשבות האהבה של המקור, והם נשלחו כדי לשמור עלינו ולעזור לנו.

שומרי הנשמה הם אהבה טהורה ומיקומם בעולמות הגבוהים מאפשר להם מבט גבוה, מרמה גבוהה יותר מזו שלנו. מנקודה גבוהה זו הם נותנים לנו רק את מה שיעזור לנו, יגן עלינו ויעודד אותנו לשאוף לאיכויות הטובות ביותר של הנשמה שלנו.

השומר מנסה להגן עלינו מכל רע וסכנה, ולשלוח לנו השראה על מנת שנעשה את ההחלטות הנכונות בשלבים החשובים ביותר של חיינו.

המלאכים השומרים נמצאים איתנו תמיד, גם עוד טרם לידתנו כאשר אנו עצמנו נמצאים עדיין בשלב של היותנו נשמה. הם מלווים אותנו בלידה, ונמצאים איתנו בכל מחשבה, מילה או אירוע שאנו חווים בחיים. שומרי הנשמה מחויבים אלינו לכל אורך מסע החיים שלנו. הם לעולם לא יעזבו אותנו ואנו מהווים את עיסוקם היחידי. הם יהיו איתנו גם כאשר נעזוב את החיים האלה ונחזור שנית אל עולם הנשמות.

שומר הרוח מייחל תמיד לאושר האישי שלנו ולהתקדמות והשגשוג של העולם הארצי. על מנת שנצליח לקבל הדרכה משומר הרוח שלנו, חשוב להאמין שהם אכן נמצאים, ולהכיר תודה על עזרתם הרוחני.

דברו עם המלאכים השומרים שלך אפילו בטרם פגשתם בם ואף אם אינכם מכירים את שמם. תקשרו אתם, אך עשו זאת בסבלנות. בסופו של התהליך תוכלו לחוש אותם בצורה ברורה יותר ואולי אף לשמוע אותם. פנקו את המלאך השומר שלכם בדיוק כפי שהייתם עושים עם החברים היקרים והאוהבים ביותר שלכם. קחו את הזמן ובנו אט אט את מערכת היחסים אתם. זכרו, על כל צעד שלכם לכיוונם, הם עושים עשרה אליך!

תפקידיו של שומר הנשמה

  • התפקיד הראשון והראשי של השומר הוא לשמור את הנשמה בעת שהיא עושה את דרכה, ואת ההתפתחות שהיא אמורה לחוות בעולם החומר ובעולמות האחרים שהיא נמצאת בהם.
  • הנשמה שלנו לא מגולמת רק בגוף פיזי בעולם החומר, אלא עושה עבודת התפתחות גם בממדים הרוחניים ובעולמות שונים ומגוונים. השומר דואג שהנשמה, על אף האשליה של עולם החומר והסערות והקשיים, תמצא את עצמה דבקה במשימות ובתסריט שאותו כתבה לעצמה לפני שבאה לעולם. הוא דואג שהיא תבצע את התסריט כהלכה.
  • הנשמה שלנו אף פעם אינה לבד ואף פעם אינה אבודה. שומר הנשמה הוא זה שמאפשר את הטיולים בין הממדים ובין העולמות, והוא תמיד מלווה את הנשמה ומשגיח עליה. בין הנשמה והשומר עובר מעין חוט, כך שהשומר יודע תמיד להתביית על אנרגיית הנשמה שלנו – על פי הרטט הייחודי שלה.
  • השומר מגן על הנשמה בהתנסויותיה בעולם הפיזי. המשמעות המעשית לכך היא באפשרות שנפתחת בפנינו לקרוא לשומר, למשל ברגע שאנו חשים סכנה פיזית.
  • ברגע שאתם חשים סכנה פיזית ליקירייכם בקשו משומר הנשמה שלכם לעורר את שומרי הנשמה שלהם. אם אתם חשים שהכול מתפרק, שאתם שבורים רגשית ושאינכם יודעים מה לעשות – בקשו את עזרת השומר.

זכרו, כשאתם מבקשים עזרה אל תפעילו עליה שיפוט ואל תכתיבו מה צריך לבוא או איך היא צריכה להתבצע. אם תמנעו מכל אלה, תגלו את עזרה והסיוע שאתם מקבלים בכל רגע.

לשומר יש שם, תדר אנרגטי, שבו אנו יכולים לקרוא לו. כמו השם שלנו שהוא תדר ייחודי לנו, כך השם שלו הוא תדר ייחודי שבו הוא בוחר להתוודע אלינו.

חזרה