מדריכי האנושות

חזרה

מדריכים הרוחניים המלווים כל אדם במהלך חייו, אינם המדריכים היחידים. גם האנושות כיחידה שלמה זקוקה להדרכה ולהשגחה, ובין המדריכים הרוחניים, ישנם ישויות גבוהות במיוחד שעליהן מוטלת האחריות לכך. ישויות אלו פועלות בחברה האנושית באמצעות אנשים שנבחרו על ידם לכך. אנשים אלו נבחרים מסיבות שונות – אולי בזכות היותם מתקשרים ברמה גבוהה, אולי משום שכבני אדם יש להם את היכולת להבין את המסרים ולהעבירם אל העולם כולו. הבודהיסטים למשל קוראים לאנשים אלה "המוּארים" ובימינו הם מונים את הדלאי למה ואמא תרזה כשניים כאלה.

ישויות אלו מעבירות מסרים שונים, כל אחת בתחומה, אך לסך כל המסרים יש תפקיד אחד – לשמור על התרבות האנושית ולקדמה לקראת עידן טוב יותר, עידן של אהבה ואור. מבין ישויות אלו, הנה כמה מבין המפורסמים יותר:

סת'

סת' הוא ישות שאינה ממוקדת עוד במציאות הפיזית. סת' הוא ישות אינטליגנציה שתקשרה עם עולמנו דרך הסופרת ג'יין רוברטס במהלך 21 שנים החל מ-1963 ועד למותה ב-1984. ג'יין פרסמה את הידע הזה, שלדבריה הוכתב לה ע"י סת', בכמה ספרים שהמפורסם שבהם הוא "סת' מדבר – התקפוּת הנצחית של הנשמה" (תורגם לעברית ופורסם בשנת 1995 בהוצאת "מרקם". לקטע מהספר לחץ כאן).

אחרי מותה של רוברטס התפרסמו תקשורים אחרים של סת', שחוברו על ידי סופרי "עידן חדש" אחרים והוקמו קבוצות למידה לדיון בתקשורי סת'.

המידע שסת' העביר לעולם הוא רחב ומקיף. סת' גילה לעולם סודות עמוקים הנוגעים לחיים ולמוות, לפוטנציאל הגדול הגלום בתודעה האנושית, וליקום שמעבר לחמשת החושים. הוא גם סיפר על מורים אחרים שהעבירו חומר בנושאים אלה מאז היות האנושות.

אורין ודה-בן

אורין הוא ישות הפועלת יחד עם ישות נוספת – דה-בן. אורין מתאר עצמו כמורה רוחני המתקיים בכמה מציאויות במקביל ומדבר על טכניקה של "גוף אור". את הידע שלו הוא מעביר באמצעות סאניה רומן, ילידת 1951 החיה בארה"ב, שפרסמה את המידע בכמה ספרים שכמה מהם אף תורגמו לעברית ("לחיות מתוך שמחה", "להפתח לתקשור", "צמיחה רוחנית – להיות העצמי הגבוה", ופורסמו בהוצאת "מרקם").

קריון

קריון מציג את עצמו כ-"אני קריון מהשירות המגנטי". זהו ישות קולקטיבית, המגדירה את עצמה כתודעה הקיימת בכל היקומים ובעלת ידע על המתרחש בכל מקום ביקום, כולל על כדור הארץ. את המידע הרב שיש לקריון הוא מעביר בעיקר אמצעות לי קרול, איש עסקים מארה"ב שספריו תורגמו למעל עשרים שפות כולל עברית (זמני הקץ, אל תחשבו כבני אדם, אלכימיה של הרוח האנושית ועוד) וכן על ידי מתקשרים רבים אחרים.

קריון החל להעביר את מסריו בשנת 1989 ומאז לי קרול נוסע ברחבי העולם ומעביר מסרים בפני אולמות מלאי קהל כמעט מדי שבוע. ניתן להאזין לתקשורים שלו באינטרנט בערוץ היוטיוב שלו ובאתר המרכז את כל תקשוריו מזה שנים.

ישויות המופיעות בקבוצות

יש מדריכים הבוחרים להופיע כקבוצת ישויות או מועצת ישויות. לעיתים הן מעבירות את המסר כישות אחת, מאוחדת, ולעיתים. דוגמאות לקבוצות אלה הן:

האחווה הלבנה

האחווה הלבנה היא קבוצה המורכבת מהמורים הרוחניים הגדולים ביותר של האנושות, ומטרתה היא בקידום האבולוציה של האנושות, את החינוך הרוחני, את האמנויות והמדעים. הידע על קבוצה זו הגיעה בסוף המאה ה-19 ע"י הלנה בלבטסקי שהקימה את האגודה התיאוסופית ופרסמה את המידע בספרה "התורה הסודית". כיום, מופצת תורה זו באמצעות אגודת "האחווה הלבנה האוניברסלית" שהחלה פעילותה בהקמת בית ספר ללימודי החיים בבולגריה.

מועצת התשעה

מועצת התשעה מתארת את עצמה כ-"מעגל של ישויות המתקיימים מחוץ לזמן ולמרחב" והיא עושה זאת מזה שני עשורים באמצעות "הדובר" שלה, תום, על ידי פיליס שליימר, שתיעדה את הדברים בספרה 'כוכב הבחירה היחיד'. תפקידה הוא בשמירה על האיזון ביקום תוך קשר ייחודי לכדור הארץ. בישראל יש פעילות ענפה הקשורה למועצת התשעה, ורבים מקבלים תקשורים מקבוצה זו.

מועצת השנים עשר

מועצת השנים עשר הם קבוצה של מאסטרים לא פיזיים העובדים לרוב עם סלסיה המתקשרת חוכמתם האוהבת וארגיות הריפוי שלהם. מאסטרים אלה עובדים עם האנושות וכדור הארץ בעידן מכריע וחשוב של שינויים תוך הושטת עזרה בתהליך השינוי של התודעה. חלק מתפקידם הוא להעיר אנשים לטבעם האלוהי האמתי ולהאיץ את ההתמרה הרוחנית.

מבשרי השחר

מבשרי השחר הם חוצנים, המגיעים אלינו מצביר הכוכבים הפליאדים (כּימה), הם העבירו את מסריהם לברברה מרסיניאק שפרסמה את דבריהם בספרה "מבשרי השחר – מסרים מהפליאדות" שתורגם לעברית. הפליאדים באו לכאן כאחים בוגרים, בעלי מבט מנוסה יותר של העצמי שלנו, כדי לעזור ולהאיץ את תהליך ההתפתחות שלנו. מטרתם היא לסייע לנו במעבר אל תקופה חדשה בהיסטוריה של המין האנושי, הפלנטה והיקום כולו, תוך הצלת מידע שהיה מקודד בגוף האנושי אך פוזר בקטעי ה-DNA האנושי, קטעים חסרי משמעות ביולוגית בשרשרת סלילי ה DNA של גוף האדם.

חזרה