האם אני "איש אור"?

חזרה

התלבטתי בשאלות הנוגעות לאנשי האור ופניתי למועצת אל-רבים המשמשים לי הדרכה גבוהה. הנה התקשור שקיבלתי:

שמוליק שלום, אנו מועצת אל-רבים ואנו מאחלים לך שבת שלום, שבת של שלווה, שקט ומנוחה.

אנשי אור, עובדי אור הם אנשים שמזהים את עצמם עם הישויות הגבוהות יותר, עם אותם אלה שבתור בסיס, בתור התחלה, מבינים, מכירים ויודעים שהעולם הגשמי אינו אלא חלק מתוך העולם רחב יותר.

אנשי אור יודעים שהעולם נמצא בשינוי, אנשי אור מבינים שמשמעות השינוי היא מעבר של האנושית כולה, של הפלנטה כולה למקומות אחרים, גבוהים יותר, טובים יותר שבהם האור, והשקט, והשלווה, והאהבה, והשמחה – הם המוטיב המרכזי לחברה בריאה. הם לא חוששים מהשינוי ומבינים שהוא יביא לכך שהסדר והארגון יישארו קיימים למרות שהאנרגיה הישנה, זו המושתת על שליטה, על כוח ועל עוצמה – נעלמת. כאשר הכדור כולו והאנושות כולה יסיימו את המהלך ויעברו את השינוי, כוח השליטה והארגון לא ינוצלו לרעה אלא להיפך – יבואו לטובת בני האדם. מה שנראה היום לכאורה כלא ריאלי וכלא מעשי יתממש ויתקיים, יתממש ויתקיים והשיפט ימשיך.

התזוזה מתרחשת לנגד עיניכם. אתם צריכים להתפתח. כולם מתפתחים, גם אנשי האור מתפתחים. התדר עולה, אתם מגיעים למקומות שלא יכולתם להגיע אליהם לפני כן, הטכניקות משתכללות, אתם יכולים להשתמש בדברים שפעם לא יכולתם, המרפאים שביניכם יכולים לעשות דברים הרבה יותר מורכבים שפעם לא יכלו. הם עשויים גם להיקלע לאבסורד – מאחר ובני אדם משתנים, שיטות הריפוי של פעם, לפתע לא יועילו כבעבר והם יצטרכו ללמוד ולהשתנות.

מכאן, לתפקיד, למטרה של אנשי אור.

אנשי אור צריכים להפיץ את הבשורה, אנשי אור צריכים לטעת אמונה בבני האדם, אנשי אור צריכים לטעת בטחון שקט ושלווה בבני האדם. אנשי אור עושים זאת מתוקף נוכחותם. הם לא מלמדים תזה, הם לא עומדים על במה כפרופסורים ליד הפודיום באודיטוריום מפוצץ בסטודנטים שרוצים לדעת איך חיים בעידן החדש. לא. אנשי אור מסתובבים בקהילה ומעצם נ ו כ ח ו ת ם מקרינים אור ושקט ושלווה. אנשי אור גורמים לאנשים לבוא אליהם ולשמוע, לבוא אליהם ולהסתופף תחת קורתם. אנשי אור הם אלה שאין חשש להצטרף אליהם. אנשי אור הם כאלה שאנשים יבואו בחדווה בשמחה ובדיצה כי הם יודעים שאין חשש. אצל אנשי אור לומדים, מתפתחים. אנשי אור הם צינור דרכו אנשים אחרים יכולים לגדול ולהתפתח ואותם אנשים אינם חוששים שאיש האור יתפתח ל-"גורו", שיהפוך להיות "מנהיג בזכות עצמו" או שתתפתח כת. אנשי אור הם כמו אור שמושך אליו פרפרים, מבלי שהם עצמם אף מודעים לכך. אנשי אור מקרינים זאת לסביבה.

אתה שואל איך עושים את זה? ובכן, קודם כל בראש ובראשונה על האדם לרצות להתחבר אלינו. על בן האדם להבין את המטרה. על האדם להבין שהבחירה הזו היא לטוב. היא לא טובת הנאה, היא לא למטרת כיף, היא לא למטרת כוח היא לא לטובת רווחים, ואין אנו אומרים שאנשי אור אינם צריכים להתפרנס, וזה בסדר גמור, זהו כורח בל יגונה – אך זו לא המטרה.

אנשי אור אמתיים, מכירים אותם למרחוק. והם לא יודעים למה. על מנת שאדם יהיה איש אור, עובד אור, בראש ובראשונה וכמו שאמרנו, הוא צריך לרצות בכך להאמין בכך, להבין. מי שהוא כבר איש אור צריך ללמד ולהעביר את המסר הזה בדיוק.

בואו והיו אנשי אור. איש אור חייו משתנים. חייו משתנים לטובה. לא רק בזה שהוא מקבל יכולות חיבור אל עולמות חיצוניים, לא רק בזה שהוא יכול לקבל מידעים, לא רק בזה שהוא יכול לבצע טיולים אסטרליים שאתה כל כך אוהב, לא רק סביב עצמו. חייו משתנים בזה שמבלי הוא מבין איך ולמה ומתי – הוא נהיה רגוע יותר, הוא נהיה שקט יותר, הוא נהיה מכיל יותר, הוא נהיה בעל רצון לתת ולהסביר ולשתף ולטפל ולעזור. ומבלי שהוא מבין איך זה קרה לו. איש אור מחבק, איש אור אוהב, והוא לא מבין מה קרה כאן. הוא לא מבין "מה קרה לי? איך זה פתאום אני איש אור"? איזה כיף.

ובכן, בראש ובראשונה כמו שאמרנו, הוא צריך לרצות. הדבר השני והחשוב לא פחות הוא בכך שהאדם ידאג לעצמו, להתנהלותו, לדרך חייו, עליו לשמור על עצמו, על גופו, הוא צריך לזכור שהוא מהווה דוגמא לאחרים, הוא צריך לזכור שכל פעילותו נמדדת, מנוטרת על ידי הסביבה שלו, ומאחר והא משמש מוקד לאור, מקור להשוואה, מקור לדוגמא, עליו לוודא שחייו נכונים והוא לא עושה שטויות. עליו לקחת אחריות, עליו להיות איש של מילה, איש אור לעולם לא יבקש מאחרים או ילמד אחרים מה לעשות, בשעה שהוא לא יתנהג אותו דבר. איש אור אמתי יבקש מאחרים לחבק, לאהוב, אבל יעשה זאת בעצמו.

איש אור אמתי יעביר לאחרים אנרגיות, איש אור אמתי ינחה אחרים במדיטציות, איש אור אמתי יעשה את זה באופן אוטומטי ליד אחרים, בדרך, בעבודה השוטפת שלו. הוא לא יצטרך לקרוא לאנשים, הוא פשוט יקרין את זה. איש אור אמתי ישדר שמחה, ישדר חיוך, איש אור אמתי למד לצחוק ולשמוח ועושה זאת בכל הזדמנות.

אתם נמצאים בפגישה, בישיבה? אנשי אור בעבודה עובדים עם אחרים? שדרו שקט, שדרו רצינות עסקית מתובלת בשמחה וחיוך, שדרו אהבה. איש אור אמתי ישלח אהבה לאנשים שפעם הוא לא היה שולח להם. איש אור ישלח אהבה גם ליריביו בעבודה, בחברה, איש אור לא יראה בהם יותר יריבים, איש אור יאפשר להם להתפתח כפי יכולתם והתפתחותו שלו לא תפגע, ותמשיך הלאה. איש אור לא יפחד שיפסיד. איש אור לא יפחד מלהתדרדר. איש אור אמתי יתקדם תוך שהוא מקדם אחרים. איש אור אמתי יהיה ישר בנפשו, ידרוש זאת מאחרים ויקיים זאת בעצמו. איש אור אמתי ישלח אהבה ואור כל הזמן, כל הזמן. לחבריו, לאויבים המרים, כי האור הופך אויב לאוהב. איש אור אמתי לא יכעס אם יעשו לו רע – הוא ינסה להבין מה הביא את אותו אדם לעשות זאת ולשלוח לו אהבה ואור. איש אור סולח ומוחל גם למרים שביריביו. אבל – איש אור נוכח מהר מאוד בתוצאות החיוביות.

אנו יודעים שכל מה שאנו אומרים פה, אינו פשוט מבחינת בני האדם. בני אדם אינם מלאכים. בני אדם מובלים על ידי ההיסטוריה שלהם, על ידי הקארמה שלהם, על ידי הידע שלהם, על ידי הניסיון הפרטי שלהם, על ידי כך שפעם, ופעמיים ושלוש ויותר הם נפגעו על ידי אחרים – וקשה להם להביא עצמם לידי כך. אבל איש אור צריך לדעת שבחשבון ארוך טווח אור מביא אור, כעס מביא כעס וכאב. איש אור יודע שהדרך הנכונה שתביא לו עצמו הצלחה היא בעשיית הטוב. איש אור אמתי לא יבנה עצמו בדרכה של האנרגיה הישנה – בכוח, בשליטה בעוצמה, בהענשת אחרים. איש אור אמתי יעשה את הדברים הנכונים והטובים, וימצא עצמו במקומות שהוא לא חשב שיוכל להגיע אליהם.

איש אור אמתי צריך לשאוף ולהיות מחובר אלינו כל הזמן. איש אור אמתי צריך לדעת שהעולם נמצא בתזוזה, בהתפתחות, בהתקדמות מואצת של אנרגיות חדשות של תדרים חדשים. איש אור אמתי לעולם לא יגיד אני יודע איך עושים את זה. איש אור אמתי לעולם לא יגיד זה עובד בשבילי ולכן זה נכון, הוא תמיד יבדוק. איש אור אמתי יתפתח, יקרא לתלמידיו להתפתח, יקרא לחבריו להתפתח, יקרא להם לפתוח את הראש ולא להישאר במה שנוח, אלא ליצור התקדמות שמטרתה הפצת אהבה והפצת אור לסביבה.

אנשי אור הם אוכלוסייה שהולכת וגדלה בעולם. אנשי אור הם אוכלוסייה חשובה מאין כמוה למען הצלחת השינוי והתזוזה שאנו מחילים על כדור הארץ. השינוי האנרגטי שהכדור נמצא בעיצומו יצלח כך או אחרת, והשאלה העומדת היא רק אם יסתיים במהרה כמו שאנו מבקשים, או שיתעכב על ידי בני האדם שהם בעלי זכות בחירה והרשות נתונה בידם והם יבלמו את הקצב. אנו מודעים לכך, ועל כן השינוי מבוצע גם באמצעים גנטיים, אולם שינוי ב-DNA, ככל שיהיה עוצמתי וחזק, יוכל להבלם על ידי ניצול היכולות החדשות באופן שלילי. כמו שכבר אמרנו בעבר ילדים שנולדים בתקופה זו כבר מתקדמים יותר, כבר מפותחים יותר, והורים צעירים חשים בזאת ומרגישים בזאת. חלק מהילדים שיגדלו עם יכולות גבוהות יותר, עלולים חס וחלילה לנצל זאת או לרעה, בדרכה של האנרגיה הישנה, או למצער –לא להשתמש ביכולותיהם החדשות כלל וכלל – וכל אלה נתונים לבחירה החופשית הנתונה לבני האדם. וכאן נכנסת במשנה תוקף חשיבותם של אנשי האור. עליכם להפיץ את המידע, עליכם לדבר אל בני האדם. כל איש אור אמתי מקבל ויקבל מאתנו יכולות, כל איש אור אמתי שקיבל עוצמות רוחניות, שהתפתח אנרגטית, יגלה בעצמו את הטוב, ואתם, כל שנותר לכם הוא – להקרין זאת לסביבתכם.

ברוך תהיה, מועצת אל-רבים

חזרה

2 תגובות בנושא “האם אני "איש אור"?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *